Eugeniusz

Gitara Basowa,puzon
Maksymczuk Eugeniesz urodzlil sie na Ukrainie (miasto Makiejewka, obwod Doniecki). Od 10 roku życia uczy  sie grać  na puzonie, najpierw w orkiestrze detej, a za rok  w szkole muzycznej. Po ukonczeniu szkoly muzycznej I stopnia zaczął naukę w szkole II stopnia z klasy puzonu, ktorą ukończył w 1994 roku. Po ukończeniuII stopnia studiowal w Donieckim Panstwowym Konserwatorium  na  wydziale jazzu. 
Brał udział w różnych konkursach i festiwalach jazzowych. Oprócz puzonu gra również  na tubie oraz gitarze basowej. W 2001 roku na konkursie jazzowym DoDż junior w Doniecku (Ukraina) uzykał wyróżnienie jako najlepszy tubista. W 2002 roku razem z zespolem «Vabank Dixieland Band» nagrali plyte z muzyką H.Kuzniaka «Co Jest Grane», ktora wydala «Universal Music Polska». 
Pracowal w rożnych orkiestrach i zespolach, na statkach pasażerskich w show band również jako nauczyciel w szkolach muzycznych. Od 2016 roku mieszka w Polsce. Na chwyle obecną pracuje w szkole muzycznej jako nauczyciel puzonu oraz prowadzi orkiestrę jazzową.
 
 
Skontaktuj się z nami